מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מידע וטיפים

שאלות ותשובות – כל מה שיש לכם לשאול על אחסנה נכונה.

התקשרו עכשיו להשכרת המחסן המתאים עבורכם ותשימו סוף לבעיית האחסון! 072-3310517

מה זה אומר שירותי אחסנה?

○ שירותי האחסנה של מחסני סנטורי מיעודים לכל מי שזקוק בעצם לשמירה על חפצים אשר בבעלותו לכל מטרה שהיא, בתוך מחסנים ייעודיים. לעניין זה, אפשר שיהיה מדובר על מסמכים, כלי רכב עבור יבואנים, חפצים לדירה או למשרד,וכיו”ב.

איך מתבצע תהליך השכרת המחסנים?

○ התהליך מתחיל בהזמנת מחסן בגודל אותו אתם צריכים. לפי פרמטרים של גודל וטווח זמן להשכרה יתבצע התמחור. בנוסף, יש להזמין מספיק זמן מראש לתאריך אותו אתם רוצים. מאחר ולא בטוח שהזמנה של שבוע בלבד מראש תבטיח לכם מקום באחסון

איך אתם שומרים על החפצים שלי?

○ במחסני סנטורי, אנחנו מקפידים מאד על כך שהמוצרים שמאוחסנים אצלנו יהיו שמורים היטב. בין השאר, במחסני סנטורי יש שמירה אנושית שמקיימת פטרולים 24 שעות ביממה סביב המחסנים, במשך כל ימי השבוע. כמו כן, יש מערכת מצלמות במעגל סגור שמתעדות בכל רגע כל פינה במחסנים, ונוסף על כך – מערכת אזעקה שמתריעה על פריצה לתוך המחסן, כך שאתם יכולים להיות רגועים – הכל שמור היטב.

לכמה זמן אפשר לשמור אצלכם את הפריטים?

○ אפשר לפנות למחסני סנטורי ולקבל שירותי אחסון לכל תקופת זמן. בין השאר, נשמח לספק לכם שירותי אחסון לכמה ימים בודדים, לכמה שבועות, לכמה חודשים, ואף מעבר מכך! אתם מוזמנים לפנות אלינו, ואנו גם נפנה אתכם למחסנים הייעודיים שלנו לאחסון לטווח קצר או לטווח ארוך.

האם מישהו אחר יהיה עם גישה לחפצים שלי?

○ממש לא! אנשי החברה רק דואגים לנקות את החפצים השונים שמאוחסנים לאורך זמן ולטהר את האזור מפני מזיקים. מעבר לכך, אנחנו לא נגועים בפרטים שלכם. החפצים עצמם גם נשארים בתאים פרטיים שרק ללקוח יש גישה אליו עם מנעול אישי שמקבל הלקוח בעת השכרת המסחן.

האם החפצים מבוטחים אצלכם?

○ פוליסת הביטוח איננה מובנית, אך ניתן לרכוש פוליסה דרך חברת הביטוח שמבטחת את החברה שלנו – ללא כל עלות של השתתפות עצמית! כמובן שאפשר גם לבטח דרך כל חברת ביטוח אחרת לבחירתכם.

האם אפשר לבצע אחסנת רכב?

○ בהחלט, חברות האחסנה מאחסנות כמעט כל דבר שתרצו, ורכבים הם חלק לא מבוטל מרשימה זו.

איך מתבצעות ההובלות אחרי ולפני?

○ תלוי בלקוחות. אפשר להזמין רכב הובלה שיבוא לקחת את החפצים, אולם זה מותנה בתשלום נוסף. הלקוח יכול להביא את החפצים בעצמו או להביא רכבים באופן חיצוני. כמובן שאם מדובר במעבר דירה, אפשר לרכוש בתשלום נוסף הובלה לתכולת דירות.

מה אני עוד צריך לדעת?

מחסני סנטורי יספקו לכם תמיד את השירות הטוב ביותר, היעיל ביותר, לאחסון איכותי באזור ירושלים, לתכולה בכל כמות ולכל זמן.

חישוב הסכום
שימו לב שבבואכם לפנות לשירותי אחסנה תכולת דירה בירושלים, ובכלל כשאתם זקוקים לשירותי אחסנה – ציינו תמיד מהי התקופה שבה תזדקקו לשירותי האחסנה.

זה לא אומר שתמיד צריך לבוא עם תאריך מדויק, אבל צריך להסביר לנותני השירות מהו הטווח – האם מדובר על עניין של ימים, שבועות, חודשים או שנים – וכך יוכלו לספק לכם תמחור הוגן. כך למשל אם מדובר על אחסון שבועות – החישוב הוא לפי ימים. באחסון של יותר מחצי שנה – מתחילים כבר לחשב בחודשים וכיו”ב.

רוצים להאריך את תקופת האחסון?
יש מקרים שבהם תפנו לשירות האחסון לתקופה שחשבתם שהיא קצרה יחסית אולם היא תתארך לפתע – למשל בשל לימודים בחו”ל שהוארכו, או מעבר בין דירות שלוקח יותר זמן מהמצופה. חשוב מאד לעדכן אם יש שינויים גדולים מאד בזמני האחסון, כדי שתוכלו לקבל תמחור מחודש והוגן יותר.

יש לכם שאלה לגבי אחסון?
רוצים לקבל ייעוץ לפני מהלך מסוג זה?
התקשרו עכשיו!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה