מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אחסנת ציוד

נמצאים בתקופת מעבר? זקוקים לפתרון מהיר וזול לאחסנת ציוד? עם מחסני סנטורי בע”מ תקבלו מענה מקצועי, איכותי ואמין.

לאחסנת ציוד מכל סוג, צלצלו: 072-3310517

במחסני סנטורי, בירושלים תמצאו פתרונות מקיפים לאחסנת ציודבכל היקף ולכל משך נדרש. שטחי האחסון של סנטורי מאובטחים ומתוחזקים היטב ומשמשים נאמנה לקוחות מרוצים רבים, ביניהם יבואנים ויצואנים, יצרנים ומפיצים, משווקים ועסקים אשר נמצאים בתקופת מעבר מסיבות שונות.

אחסנת ציוד - מחסני סנטורי

מחסני ציוד

"מיקור חוץ" של האחסון

שטח עסקי הוא יקר והשטח אותו אתם מקצים לאחסון ציוד שאינו בשימוש, או שאינו משווק הוא שטח שאינו משמש אתכם למטרותיכם. על כן, לא אחת, שימוש בשירותי אחסנה, על אף שהוא עולה כסף, בעוד שימוש בשטח העסק הוא לכאורה בחינם, יכול להיות אף יותר משתלם.

אבטחה

ציוד מסוגים שונים הוא מטרה חביבה, הן על מוכרי ציוד יד-שנייה והן על ידי סוחרים במתכות ובחומרי גלם אחרים. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בציוד שאינו נמצא בשימוש ומאוחסן ללא השגחה מספקת. על כן, כאשר אתם רוצים להיות בטוחים שהציוד שלכם יהיה בטוח, כדאי לכם לשכור שטח אחסון במחסני סנטורי, המאובטחים 24 שעות ביממה.

תחזוקה

ציוד מסוגים שונים יכול להיות רגיש לתנאי האחסון שלו, ובייחוד כאשר הוא אינו בשימוש. לאדם מן השורה, אשר אינו מנוסה באחסון לאורך זמן, קשה לשמור על התנאים המיטביים לאחסון של פריטים כגון ציוד אלקטרוני, מכונות, רכבים וכיו”ב. על כן, וכתלות במשך הזמן שהציוד אינו בשימוש, יכול להיגרם לו נזק מצטבר שיכול להגיע אף לכדי הרס מוחלט.
צוות מחסני סנטורי ערוך לספק מענה לאחסון סוגים שונים של ציוד, תוך התאמת התנאים והטיפול הדרושים לצורכיהם של הפריטים המאוחסנים.

ביטוח

כאשר אתם מאחסנים ציוד, לטוב ולרע, האחריות הביטוחית עליו חלה עליכם. אם תזניחו את ביטוח הציוד, או שתבטחו אותו אך לא תספקו לו את התנאים הדרושים לשמירה על תקינותו, אתם עלולים למצוא עצמכם קירחים מכאן ומכאן. לכן, כאשר אתם צריכים לאחסן ציוד, עשו זאת אצלנו ותוכלו ליהנות מביטוח מלא של נזקים, כגון שריפה, גניבה, אסונות טבע וכיו”ב.

בכל שאלה ובקשה, נשמח לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות ולספק לכם הצעת מחיר תחרותית, בהתאם לפרטי השירות הדרוש לכם. צלצלו עוד היום:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה