מחסני סנטר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טווח מחירים להשכרת מחסן בירושלים

ניהול עסק כולל אתגרים, ואחד מהם הוא ניהול הסחורות והמלאי. כשהעסק גדול או בצמיחה, בסופו של דבר עולה הצורך לעוד מקום אחסון.

מחסן הוא בחירה מצוינת כאשר מנסים למצוא מקום אחסון לעסק. וזה לא רק לעסקים גדולים. עסקים קטנים רבים גם נעזרים בשכירת שטח אחסון.

הבעיה העיקרית היא למצוא את המחסן הטוב ביותר לצרכי העסק. אם מטרתכם היא השכרת מחסן בירושלים והסביבה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתם מחפשים את המחסן המתאים עבורכם. שירותי האחסון משתנים במה שהם מציעים לשוכר, מה שמשפיע מאוד על טווח המחירים להשכרת מחסן בירושלים. אז מה צריך לדעת על מחסנים להשכרה בירושלים?

גודל המחסן

אחד הדברים הראשונים שיש לברר כשמנסים למצוא מחסן להשכרה באזור ירושלים הוא גודל המחסן, בהתאם לגודל ולכמות הסחורות שברצונכם לאחסן.

כמובן, הדבר הראשון שיש לבדוק הוא שטח הרצפה של המחסן. לאחר מכן, קחו בחשבון כיצד אתם מתכננים לאחסן ולגשת למלאי. לדוגמה, האם הייתם עורמים מלאי זה על גבי זה במאונך? אם זה המקרה, תרצו לוודא שעלות המלגזה כלולה בדמי שכירות המחסן, או לפחות לקחת בחשבון את העלויות הנוספות הללו. כמובן, אם השכרת שטח אחסון קטן יותר מועדפת עליכם, יש לקחת בחשבון אם בעתיד תצטרכו שטחי אחסון גדולים יותר.

סוג האחסון

אחסון המלאי במחסן מצריך גם הגנה אופטימלית של הסחורות. אחרי הכל, אתם לא רוצים שהסחורות ייפגעו או יתקלקלו. לכן, כאשר אתם בוחרים מחסן, עליכם לקחת בחשבון גורמים כמו לחות, תנאי מזג אוויר, חום קיצוני וכו’. אלה יכולים להשפיע באופן מסיבי על המלאי, כתלות בסוג המלאי שאתם מאחסנים.

עליכם לפיכך לשאול את עצמם, האם אתם מאחסנים מוצרי מזון או כל סוג של פריטים מתכלים? האם דברים יכולים להינזק אם מזג האוויר חם מדי? האם רטיבות כלשהיא תזיק למלאי? אם כן, חפשו אחר אחסון עם ביקורת אקלים עבור הסחורה שלכם.

תכונות אחסון ספציפיות

לאחר שתחליטו על גודל שטח המחסן, בשלב הבא עליכם לחשוב על סוגי המתקנים או התכונות שתזדקקו לאחסון העסק שלכם. האם אתם צריכים גישה לרכב? האם רכבים גדולים במיוחד צריכים להיות מסוגלים להיכנס למחסן? האם יש מקום חניה בחוץ אליו ניתן לגשת לרכבים אלו?

ישנן תכונות נוספות שיש לשקול, כגון, אספקת מים, חימום ותאורה. כמו כן, האם כלולים מדפים? מכיוון שזה עשוי לעזור עם הפריסה והמבנה של האחסון העסקי.

טווח מחירים

כל התכונות והפונקציות הללו משפיעות בסופו של דבר על טווח המחירים להשכרת מחסן בירושלים והסביבה. בכדי להבין כמה עולה להשכיר מחסן בירושלים, עליכם לענות על השאלות הללו מראש ולהבין בדיוק איזה סוג של אחסון אתם רוצים.

כך, למשל, ניתן למצוא בירושלים והסביבה מחסנים זולים במיוחד, העולים החל מ-35 ₪ לקוב. עם זאת, אם תצטרכו פונקציות אחסון מתקדמות יותר, המחיר יעלה בהתאם. כמו כן, משך הזמן שברצונכם לאחסן את הסחורה במחסן גם כן תשפיע על המחיר, כך שככל שתאחסנו יותר זמן, כך המחיר כנראה ירד, תלוי במחסן.

מחיר מחסנים להשכרה בירושלים יכול גם להגיע למאות וגם לאלפי שקלים, תלוי כאמור בשירותים שהמחסן מציע ובשטח המאוחסן על ידי הסחורות שלכם. מחסנים יקרים יחסית יעלו מעל 2,000 ₪, אך ניתן גם למצוא הרבה מחסנים בפחות מ-1,000 ₪, אך שטח האחסון בהם יהיה באופן טבעי מצומצם יותר. שכללו היטב את התקציב שלכם לפני חתימה על חוזה שכירות.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-5356333

הצהרת נגישות עסק

  • חניה נגישה
  • המקום נמצא בקומה ראשונה