שירותי אחסון

 
 
המומחים של מחסני סנטורי מספקים מגוון רחב של שירותי אחסון. לפני שאתם מחליטים לאחסן את חפציכם.

שירותי אחסנה נדרש במקרים מגוונים יחסית: בין אם מדובר על מעבר לחו"ל לתקופה של מספר חודשים או שנים, ובין אם מדובר על מעבר בין דירות, כאשר יש צורך בפתרון ביניים לשבועות בודדים – שירותי האחסון הנ"ל נדרשים. יש לציין כי שמאחר שפעמים רבות שירותי אחסנת תכולת דירה בירושלים מתאימים לתקופות זמן שונות, הרי שהחוזה מול החברה שמספקת את שירותי האחסנה אף הוא יכול להשתנות, ולכן חשוב להבדיל מאד בין התקופות האפשריות.
 

אחסון חפצים אישיים

 
אחסון חפצים אישיים - תנו לנו להיות המחסן שחסר לכם בבית. החפצים האישיים שלכם ותכולת הבית, יאוחסנו ביחידות פרטיות ונעולות שעוצבו והותאמו לצורכיכם. והמפתח? נמצא אצלכם. כמו כן, כל התכולה מבוטחת בביטוח מלא.
 

אחסון מסחרי

 
יבואן / מפיץ / יצרן יקר, לפני שאתה מוציא כסף על השכרת מתקן אחסון חדש, תן לנו לחסוך לך כסף. בדוק את האפשרות לקבל שירותי אחסון מלאים בהשקעה נמוכה. אנו מאחסנים חומרי גלם, חומרי אריזה או מוצרים מוגמרים, וכמו כן מספקים שירותי משלוח לפי הזמנה. הכול במטרה לחסוך לכם בעלויות! השמירה, הארנונה, החשמל... כולם עלינו!
 
 
שירותי אחסון
 
 
 
שירותי אחסון לכל מטרה
 
 
 
 

שמירה ואבטחה

 
  • מחסני סנטורי מוגנים ומאובטחים במספר אמצעים:
  • מצלמות מעקב במעגל סגור
  • סיירת של פקחי אבטחה עירוניים
  • שומר פרטי המסתובב בשטל כל הלילה
  • תאים פרטיים נעולים והמפתח בייים שלכם!
  • אזורי האחסון נעולים תמיד והמבקרים מלווים על ידי אנשי הצוות
  • מערכות אזעקה מתקדמת - שטח ומגע עם שלט רחוק וישיר ל"מוקד 99" (חברת האבטחה הגדולה בישראל)

 

ביטוח

 
ניתן לקבל ביטוח מלא דרך חברת הביטוח שלנו, ללא השתתפות עצמית (ללקוחות החברה בלבד). אנו עובדים עם אותה חברת ביטוח מזה כ- 22 שנים, ומחויבים לפיצוי לקוחותינו במקרי שריפה, שוד, רעידת אדמה, אסונות טבע וטרור. כמו כן, לנוחותכם ניתן לבטח את התכולה באופן עצמאי או דרך חברת הביטוח שלכם.
 
 
 
אחסון לכל מטרה
 
 

שירות אחסון - בטיחות באש, ניקיון והדברה

 
כל תא מצויד במערכת גילוי אש ובספרינקלרים, מהחדישים ביותר. כמו כן, בכל תא קיימת מערכת גילוי עשן, כולל מעקב מרחוק של "מוקד 99". למניעה נוספת, בכל בניין בשטח המחסנים נאכף חוק איסור- עישון.
 
ניקיון והדברה הצוות המקצועי במחסני סנטורי מנקה את המתקן באופן קבוע ועובר ביקורת כל שבוע. כמו כן, פעם בחודש מגיע למחסנים מדביר עצמאי ומבצע הדברה מונעת.
 
אנו ממליצים בחום לבוא ולראות בעצמכם את המחסנים להשכרה המאובטחים שלנו. ביקור אחד שווה אלף מילים ושווה הכול!

כמובן שאתם מוזמנים לפנות למחסני סנטורי, בכדי לקבל שירותי אחסון לכל תקופה באשר היא. במחסנים שלנו אפשר לקבל שירותי אחסנה לתקופות קצרות יחסית - אך גם לתקופות ארוכות. המחסנים שלנו מתאימים לאחסון התכולה של הדירה שלכם, מכל סיבה שהיא - ולא משנה מה משך הזמן, אנו תמיד מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האחסון.