שטחי אחסון להשכרה

 
שטחי אחסון הם מסוג הדברים שאף פעם אין מספיק מהם, שלא לומר - אף פעם אין מהם יותר מידי. אנחנו מכירים את זה מהבית, בקנה מידה קטן, אבל מכירים את הבעיה, במלוא עוזה, כשהיא מופיעה בתחום העסקי.

אז, זה כבר לא עניין של מיטה זוגית או ארון שאותם יש לאחסן בקפידה ובמקום בטוח, אלא של מכוניות, ציוד מכני או תעשייתי גדול, תכולת משרד שלם וכן הלאה.
שטחי אחסון להשכרה אכן יכולים לפתור לכם את הבעיה, אבל רק אם תדעו מה אתם מחפשים. אז בואו נעשה לכם קצת סדר בדברים, כך שאם כרגע (או בעתיד) תזדקקו לחברה המציאה שירותי שטחי אחסון להשכרה, תוכלו להתביית על מה שמתאים לכם בקלות רבה יותר.

מהן השאלות העיקריות אותן אתם צריכים לשאול את עצמכם בנוגע להשכרת שטחי אחסון?

 
 

 

מהם גודלם של שטחי אחסון להם אתם זקוקים?

 
ישנם מחסנים להשכרה ושטחי אחסון בגדלים שונים. מן הסתם, את גודל שטח האחסון הנדרש לכם, יקבע נפח הדברים שאותם אתם נדרשים לאחסן. וכאן, מספר טיפים:

הטיפ הראשון הוא תמיד ללכת על יותר ממה שאתם זקוקים לו. נכון, לפעמים מדובר בפערים משמעותיים במחיר, אבל הצורך להעביר את החפצים המאוחסנים לשטח אחסון גדול יותר, לאחר שתגלו שהשטח ששכרתם קטן לכם מידי, עלול לעלות לכם בזמן ובכסף רב יותר, מאשר, אם מלכתחילה, הייתם מחשבים 10%-15% יותר.

הטיפ השני הוא ההיעזרות בבעלי מקצוע לצורך אומדן השטח הנדרש. אם אינכם בטוחים לגמרי בנפחו של השטח הנדרש לכם, היעזרו בבעל מקצוע מנוסה לצורך כך. שוב, עדיף להתייחס בתחשיב לשטח גדול יותר, מאשר להידרש לשנות מיקום (או לשכור שטחי אחסון נוספים) לאחר שחשבתם שהכל כבר מאורגן ומסודר.
 
 

 

מהו פרק זמן שלו תזדקקו לשטח האחסון?

 
 
חברות המציעות שטחי אחסון להשכרה מציעות תוכניות אחסון שונות, המתייחסות לפרקי זמן אחסנה שונים. כמובן שכדרי לכם לבחור חבר אחסנה שמציעות תוכניות רבות ככל האפשר. גם כאן, שני טיפים:

  • הראשון שבהם נוגע להערכת הזמן שלו תזדקקו לאחסון - תמיד עדיף להעריך בנדיבות רבה יותר, מאשר להתחיל לחפש חלופות רלוונטיות כשמועד הפינוי מגיע.

  • הטיפ השני נוגע להערכת זמן האחסון - בדקו את האופציה הזו מראש ובררו כמה זמן לפני מועד סיום האחסון תידרשו להודיע על הארכת פרק הזמן. אל תשכחו לשאול גם על אופן ההודעה הנדרש ובמה הדבר כרוך מבחינת עלויות ומבחינת אספקטים נוספים.

 

היכן ממוקם שטח האחסון?

 
באופן טבעי, האינטואיציה שלכם תדחף אתכם לשכור שטחי אחסון באזור בו ממוקם העסק או הבית שלכם. זה אנושי, טבעי ו... עלול להוביל אתכם לשגות. צאו מתוך נקודת ההנחה, שכאשר מדובר על שטח אחסון גדול למשך תקופת זמן ארוכה, יתכן וישתלם לכם לבחון גם חלופות רחוקות יותר, ולא לדבוק דווקא באזור הנוחות המוכר והידוע שלכם.

 
חברת מחסני סנטורי בע״מ עומדת לשירותכם לכל הזמנה או שאלה.
מעוניינים במידע נוסף על שטחי אחסון להשכרה בירושלים? התקשרו עכשיו!