מחסנים לטווח ארוך

 
מחסני סנטורי בע"מ מתמחים בפתרונות אחסנה לכל פרק זמן שהוא, בין אם קצר ובין אם ארוך. בזכות מחסנים אשר משתרעים על פני 15 דונם, תוכלו לאחסן כל דבר שרק תרצו, ותוכלו להיות בטוחים שכשתזדקקו לו, תקבלו אותו בדיוק באותו מצב שהכנסתם אותו.

לקבלת הצעת מחיר לאחסון לטווח ארוך חייגו חינם: 1-800-23-33-43
 

מה ניתן לאחסן אצלנו לאורך זמן?

 
 

מה מאפשר לנו להציע לכם שקט נפשי?

 
מחסנים לטווח ארוך עלול לעורר חששות מסוימים, אבל אצלנו החפצים שלכם בידיים טובות ובטוחות, מאחר אנונוקטים בכל האמצעים הנדרשים על מנת לספק מענה הולם לצורכיכם, ולמען שביעות רצונכם.שטחיה של החברה מאובטחים על ידי שומרים מיומנים 24 שעות ביממה, והמקום מחובר לאזעקה ולמוקד אבטחה.
חפציכם מאופסנים בתאים פרטיים, שהגישה אליהם מיועדת אך ורק לכם. בנוסף, במהלך הזמן אנו דואגים לשמור על הסדר והניקיון של התאים, ואף מבצעים פעולות הדברה מונעת, על מנת לשמור עלהציוד שלכם באופן הטוב ביותר. מעבר לכך שבכל מחסן יש גם מערכות לגילוי ולכיבוי אש,תוכלו גם לבטח את כל חפציכם בביטוח כנגד אסונות טבע, שריפות, רעידות אדמה וטרור.
 

זקוקים למידע נוסף? אנחנו כאן בשבילכם!

 
הצוות המיומן שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, ולספק לכם מענה הולם על כל שאלה שמטרידה אתכם בנושא אחסון לטווח ארוך. כמו כן, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי במציאת פתרון אחסנה מתאים באופן מושלם לצורכיכם הייחודיים ולדרישותיכם.

לפרטים נוספים עבור מחסנים לטווח ארוך, צרו עמנו קשר עוד היום!