מחסנים להשכרה

 
 
 
 
גרים בירושלים והסביבה? יש לכם המון חפצים ללא מקום אחסון? זה הזמן למצוא מחסנן להשכרה בירושלים! מחסני סנטורי בע"מ מציעים שירותי אחסנה מקצועיים ובטוחים מאז שנת 1988, המתאימים ללקוחות המתגוררים בירושלים והסביבה.

הנה רק חלק מהסיבות להשכיר מחסן בסנטורי:


  • אחסנה בטוחה
  • השכרת מחסנים למגוון מטרות
  • פרטיות האחסון
  • שלל פתרונות אחסון
 
 
 
מחסנים להשכרה
 
 
 
 
 
 

התקשרו עכשיו להשכרת המחסן המתאים עבורכם ותשימו סוף לבעיית האחסון! טל':
1-800-23-33-43

 

מחסנים להשכרה במישור אדומים

 
מאפשרים לכם לבחור ממגוון פתרונות האחסון שלנו לצרכים השונים שלכם: מחסנים אישיים, מחסנים למוצרי יבוא וייצוא, אחסון לתעשייה ועוד.
בנוסף, תוכלו לאחסן חפצים מסוגים שונים: ציוד מכאני כבד, ציוד מסחרי, תכולת בית, חפצי נוי ומסמכים.

לא משנה אם אתם מתגוררים בשכונת תלפיות, רחביה, הגבעה הצרפתית, רמת דניה או כל שכונה אחרת בעיר, אנו מספקים מחסנים להשכרה בכל ירושלים, היות והמחסנים שלנו ממוקמים במיקום אופטימלי של כ-20 דקות נסיעה ממרכז העיר הכוללים גם את הרחובות המרכזיים מלבד מבשרת ציון:
המלך ג'ורג', הנשיא, האר''י, מטודלה, סעדיה גאון, שמואל בייט, בצלאל בזק ויהושע יבין. כמו כן ברחובות הלל, בן סירא, המלך דוד, דוד רמז, שדרות הרצל או בגין.

עם זאת אנו נותנים שירות למושבים סמוכים- מושב עמינדב, ביתר עילית, קרית ענבים, מבשרת ציון, בית נקופה,פסגת זאב והסביבה.
 

מחסנים להשכרה שבאמת שומרים על התכולה שלכם

 

שכירות מחסנים ללא הגבלת זמן

בסנטורי, תוכלו ליהנות משכירות מחסנים ללא הגבלת זמן. אתם תקבעו מתי הזמן לסיים את תקופת ההשכרה. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות אחסון בטוחים ללא פשרות ולהסיר דאגה מלבכם לגבי בטיחות חפציכם.

אזור פרטי במתחם שמור

המחסנים שלנו נמצאים באזור פרטי במתחם שמור ורק לכם תהיה הגישה אל המחסן הפרטי. בנוסף, תיהנו משירותי אבטחה ומכיסוי מלא מנזקים של גורמים חיצוניים כגון: שריפה, פריצה וכדומה.

אין צורך לחשוש ממגבלת המקום

אם התכולה שלכם גדולה במיוחד, המחסנים שלנו חולשים על שטח של עד 4,000 מ"ר של מבנים, וסביבם תוכלו למצוא גם שטח אחסון חיצוני, מגודר ושמור של עד 6,000 מ"ר (עבור ציוד כבד וקונטיינרים).

שירות דו-לשוני

בסנטורי תוכלו ליהנות משירות אישי ומקצועי ברמה בינלאומית. נציגינו הוכשרו על מנת לתת לכם שירות בשתי שפות: אנגלית או עברית לבחירתכם

על מנת לשמור על חפציכם ותכולתכם בצורה הטובה ביותר, אנו מקפידים על שמירה על ניקיון המחסנים בטרם אתם מכניסים אליהם את הציוד. יתרה מכך, אנו דואגים כי המחסנים נקיים ממזיקים על כל סוגיהם

התקשרו עכשיו!