אחסון תכולת דירה

 
 
עומדים לקראת מעבר לחו"ל? נמצאים במעברים בין דירות וזקוקים לפתרון אחסון זמני? בכל המקרים הללו, כאשר אתם תחפשו שירותי אחסון תכולת דירה, הרי שיש לכם כתובת אחת -חברת מחסני סנטורי בע"מ - החברה המובילה כיום בפתרונות אחסון מכל סוג, בדגש כמובן, על אחסון עבור תכולת הדירה שלכם.

אז מה המחסנים של סנטורי יכולים להציע לכם, ומדוע יותר ויותר אנשים פונים לשירותי החברה?
 
 
 
אחסון תכולת דירה
 
 
 
 

שירותי אחסון תכולת דירה

 
השירותים שאנו מספקים לכם כוללים:

פרטיות מלאה

אם פונים למחסני סנטורי עבור השירות של אחסון תכולת דירה, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים, כי האנשים שהיחידים שתהיה להם גישה לתכולת הדירה - היא אתם בעצמכם ולא אף אחד אחר. הפריטים מאוחסנים במחסנים פרטיים ויש רישום מדויק אילו פריטים שייכים ללקוחות, כך שהגישה ניתנת לכל לקוח אך ורק לפריטים שלו - ולכן אתם לא צריכים לחשוש מגישה של אנשים נוספים.

אבטחה מלאה

במחסנים של סנטורי, יש אבטחה במלוא מובן המילה. כל המחסנים שלנו כוללים חיבור למערכת אזעקה
שמופעלת מיידית במקרה של פריצה, בכדי להזעיק כוחות ביטחוניים. מעבר לכך, מחסני סנטורי לאחסון דירה, כוללים גם שמירה אנושית, ויש מאבטח שנמצא בשטח המחסנים 24 שעות ביממה - בדגש כמובן על שעות הלילה.

ביטוח מלא

בחברת סנטורי אנחנו לא לוקחים עבורכם סיכון. אתם מזומנים לבטח את כל הפריטים שלכם דרך חברת הביטוח שאנו עובדים איתה באופן קבוע. אולם אם תרצו - תוכלו לפנות לכל חברת ביטוח אחרת - העיקר שתדעו שתמיד יש לכם את הפיצוי במקרה של אסון.
 

אחסון תכולת דירה בירושלים

 
שימו לב כי שירותי אחסון תכולת דירה הם בדגש על העיר ירושלים והיישובים בסביבה. הסיבה לכך היא שהמחסנים של סנטורי ממוקמים בעצמם בלב העיר ירושלים - ולכן השירות ניתן לעיר עצמה ולסביבה.


 
לכן, אם אתם גרים באזור או עומדים לעבור לאזור - אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במספר